A+ R A-
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Үздік тыңдаушы

 

№ п/п Фото АТЫ-ЖӨНІ АУДАН ЖҰМЫС ОРНЫ ОҚУ МЕРЗІМІ  КУРС/СЕМИНАР ТАҚЫРЫБЫ 
1  Karbuzov Карбузов Мурат Каирович Петропавл қаласы  ҚР Ұлттық Ұлан Әскери институты 05.02.2019 ж. Ұлттық ұлан Әскери институты профессорлық-оқытушылар құрамының оқу-әдістемелік жиыны
2  Suleimenov Сулейменов Батырбек Асылханович Петропавл қаласы  ҚР Ұлттық Ұлан Әскери институты 05.02.2019 ж. Ұлттық ұлан Әскери институты профессорлық-оқытушылар құрамының оқу-әдістемелік жиыны
3  Rudakov Рудаков Андрей Леонидович Петропавл қаласы  ҚР Ұлттық Ұлан Әскери институты 05.02.2019 ж. Ұлттық ұлан Әскери институты профессорлық-оқытушылар құрамының оқу-әдістемелік жиыны
4  Chebaturov Чеботарёв Артём Николаевич Петропавл қаласы  ҚР Ұлттық Ұлан Әскери институты 05.02.2019 ж. Ұлттық ұлан Әскери институты профессорлық-оқытушылар құрамының оқу-әдістемелік жиыны
5  Katuncev Катунцев Валерий Гаврилович Петропавл қаласы  ҚР Ұлттық Ұлан Әскери институты 05.02.2019 ж. Ұлттық ұлан Әскери институты профессорлық-оқытушылар құрамының оқу-әдістемелік жиыны
6  Nabiev Набиев Таир Рамазанович Петропавл қаласы  ҚР Ұлттық Ұлан Әскери институты 05.02.2019 ж. Ұлттық ұлан Әскери институты профессорлық-оқытушылар құрамының оқу-әдістемелік жиыны
7  Kulaga Кулага Андрей Викторович Петропавл қаласы  ҚР Ұлттық Ұлан Әскери институты 05.02.2019 ж. Ұлттық ұлан Әскери институты профессорлық-оқытушылар құрамының оқу-әдістемелік жиыны
8  Serov Серов Игорь Александрович Петропавл қаласы  ҚР Ұлттық Ұлан Әскери институты 05.02.2019 ж. Ұлттық ұлан Әскери институты профессорлық-оқытушылар құрамының оқу-әдістемелік жиыны
9  Belousova Белоусова Наталья Анатольевна Петропавл қаласы  ҚР Ұлттық Ұлан Әскери институты 05.02.2019 ж. Ұлттық ұлан Әскери институты профессорлық-оқытушылар құрамының оқу-әдістемелік жиыны
10  Omirzhan Омиржан Сеилхан Меирханович Петропавл қаласы  ҚР Ұлттық Ұлан Әскери институты 05.02.2019 ж. Ұлттық ұлан Әскери институты профессорлық-оқытушылар құрамының оқу-әдістемелік жиыны
11  Kushumbaeva Кушумбаева Гульшат Умурзаковна Петропавл қаласы  ҚР Ұлттық Ұлан Әскери институты 05.02.2019 ж. Ұлттық ұлан Әскери институты профессорлық-оқытушылар құрамының оқу-әдістемелік жиыны
12  MukashevaGJ Мукашева Гульназым Жарасовна Петропавл қаласы  ҚР Ұлттық Ұлан Әскери институты 05.02.2019 ж. Ұлттық ұлан Әскери институты профессорлық-оқытушылар құрамының оқу-әдістемелік жиыны
13  Prosvirkina Просвиркина Ирина Анатольевна Петропавл қаласы  ҚР Ұлттық Ұлан Әскери институты 05.02.2019 ж. Ұлттық ұлан Әскери институты профессорлық-оқытушылар құрамының оқу-әдістемелік жиыны
14  Sarkenkizi Сәркенқызы Акмарал  Петропавл қаласы  ҚР Ұлттық Ұлан Әскери институты 05.02.2019 ж. Ұлттық ұлан Әскери институты профессорлық-оқытушылар құрамының оқу-әдістемелік жиыны
15  Sitgareeva Саитгареева Дарья Владимировна Петропавл қаласы    № 9 ОМ  18.02-01.03.2019 ж. Проектирование образовательного процесса в дошкольной организации
16  Medveduk Медведюк Любовь Анатольевна Мамлют  Воскресеновка ОМ  18.02-01.03.2019 ж. Проектирование образовательного процесса в дошкольной организации
17  Bugreeva Бугреева Александра  Алексеевна  М.Жұмабаев  Полудин ОМ  18.02-01.03.2019 ж. Проектирование образовательного процесса в дошкольной организации
18  Dusenova Дюсенова Алида  Темирхановна Петропавл қаласы    «Нурсәт» бөбекжай-бақшасы 18.02-01.03.2019 ж. Проектирование образовательного процесса в дошкольной организации
19  Olzhabaeva Олжабаева Алуа Сериковна  Ғ.Мүсірепов атындағы ауданы  Новосельская ОМ  04-15.03.2019 ж. Обеспечение преемственности содержания дошкольного воспитания и обучения и начального образования 
20  Kazieva Казиева Дана Маратовна  Кызылжар  Бескөл  ОМГ  04-15.03.2019 ж. Обеспечение преемственности содержания дошкольного воспитания и обучения и начального образования 
21 Tumenova Тюменева Орнбасар Айдарбековна Кызылжар Приишимская  ОМ 25.02-15.03.2019 ж. начальные классы в рамках ОСО
22 Egorova Егорова Татьяна Владимировна Жамбыл Благовещенка жалпы білім беретін орта мектебі 25.02-15.03.2019 ж. начальные классы в рамках ОСО
23 Novakovskaya Новаковская Ольга Петровна Тайынша Калиновка ОМ 25.02-15.03.2019 ж. начальные классы в рамках ОСО
24 Titorenko Титоренко Галина Ивановна Петропавл қ. № 7 ОМ 11.03-20.03.2019 ж. Роль библиотеки в формировании информационно-образовательного пространства организации образовании
25 Mukasheva Мукашева Айсулу  Токеновна Аккайын № 3  Смирнов ОМ 11.03-20.03.2019 ж. Роль библиотеки в формировании информационно-образовательного пространства организации образовании
26 Ponomarenko Пономоренко Ольга Николаевна Шал акын Крещен  ОМ 11.03-20.03.2019 ж. Роль библиотеки в формировании информационно-образовательного пространства организации образовании
27 Maksimova Максимова Татьяна Павловна Айыртау Лобанов ОМ 18-22.02.2019 ж. Современные  подходы к ведению делопроизводства в организации образования
28  Kydaibergenova Hatiram Karataevna Кудайбергенова Хатирам Каратаевна Петропавл қ. № 7 ОМ 18-22.02.2019 ж. Современные  подходы к ведению делопроизводства в организации образования
29 Azimbaeva Әзімбаева Рахат Омашқызы  Петропавл қ. «Облыстық дарынды балаалр үшін мамандандырылған ЛОРД мектеп-лицей интернаты» ММ 26.03.19- 19.04.2019 ж. Білім берудің жаңартылған мазмұны
30 Kuzembaeva

Күзенбаева Теңдік Есімқызы

Жамбыл ауданы Архангелка селосы «Архангелка жалпы орта білім беру мектебі» КММ 26.03.19- 19.04.2019 ж. Білім берудің жаңартылған мазмұны
31 Bekenova Бекенова Карлыгаш Рашевна Есіл №3 Явленка орта мектебі 22.04-17.05.2019 ж. Қазақ тілді мектептердегі  "Қазақ тілі" және "Қазақ әдебиеті"
32 Hasenova Хасенова Жулдуз Колымжаевна М.Жұмабаев  Қарақоға орта мектебі 22.04-17.05.2019 ж. Қазақ тілді мектептердегі  "Қазақ тілі" және "Қазақ әдебиеті"
33 Imanova Иманова Марал Бауыржановна Петропавл қ. №8 орта мектеп 29.04-17.05.2019 жаңартылған білім беру бағдарламасы бойынша бастауыш сынып мұғалімі
34 Shumilo Шумило Алёна Сергеевна Петропавл қ. №4 орта мектеп 29.04-17.05.2019 жаңартылған білім беру бағдарламасы бойынша бастауыш сынып мұғалімі
35 Stolbikova Столбикова Елена Владимировна Петропавл қ. "Краснокиев ОМ" КММ 29.04-17.05.2019 жаңартылған білім беру бағдарламасы бойынша бастауыш сынып мұғалімі
36 Labeckaya Лабецкая Анастасия Александровна Тимерязев  "Ақсуат ОМ" КММ 29.04-17.05.2019 жаңартылған білім беру бағдарламасы бойынша бастауыш сынып мұғалімі
37 KalievaGO

Қалиева Гүлшат Оразбайқызы

 Петропавл қ. Қазақ мектеп гимназиясы 08.04.-03.05.2019 орыс тілі және әдебиет пәндері бойынша жаңартылған білім беру бағдарламасы курстары
38 007 Мусин Жумабек Болатович Петропавл қ.  «Батыр» балабақшасы 19-23.08.2019 Современные подходы к ведению делопроизводства в организации образования
39 Nikichina Никитчина Татьяна Ерболатовна Қызылжар ауданы, Белое селосы "Белое ОМ" КММ бастауыш сынып мұғалімі 28.10.-15.11.19 Жаңартылған білім беру бағдарламасы бойынша бастауыш сынып мұғалімідерінің біліктілігін арттыру курстары
40 Bogach Богач Наталья Андреевна Мағжан Жумабаев атындағы ауданы, Советское селосы "Советское ОМ" КММ бастауыш сынып мұғалімі 28.10.-15.11.19 Жаңартылған білім беру бағдарламасы бойынша бастауыш сынып мұғалімідерінің біліктілігін арттыру курстары
41 Tuhbatullina Тухбатуллина Александра Павловна Ғабит Мусрепов атындағы ауданы, Нежинка селосы "Нежинская ОМ" КММ, бастауыш сынып мұғалімі 28.10.-15.11.19 Жаңартылған білім беру бағдарламасы бойынша бастауыш сынып мұғалімідерінің біліктілігін арттыру курстары
Miesten kengät laajasta valikoimasta
Scroll to Top